Items I am currently buying and their prices:

Grass (long or short) = 2 per my 3c

Forest Wall = 1c per

Jungle Wall = 2c per

Water Patches (shallow) = 1c per

Water Patches (deep) = 2 per 3c.

No exceptions srry... add me on habbo...