I could have just as easily sold you mine for about 15 english pounds if I could find it![]()

I could have just as easily sold you mine for about 15 english pounds if I could find it![]()
Shipping would be bloody expensive though![]()
Yeah I do lol, but it isn't cheap to ship from England to America, as Pounds -> American is almost doubled.
So 30 pounds is almost $60. I have around $130 extra this month, and i'll probably buy a dock and some Bose headphones for it.
I'll try sir!
Very.
Don't go buying an expensive dock, just one that will do what you want, play the music![]()
Don't be silly... save your money if you ever want to move out of your parents house.. how old are you now.. 19? Incase you have, what if you want to buy your own house etc. Whenevr you have money to burn just save it. I change it up to pennies then put it in this huge jar, that way I'm never tempted to spend it.. as it's very hard to.
How could this hapen to meeeeeeeeeeeeeee?lol.
I don't live with my parents, I live in the university dorm. You know, dorm rooms? They have those in higher education.
I have enough money saved up, as well as enough in the bank to do me the rest of the week until I get paid again.
I do however save around $200-$300 a month to spend on things I want, which is why I am investing in another iPod.
I don't need to "change up pennies" and "save them in a jar", when I have a nice bank account with enough money to pay the bills, and a wallet full of money to spend![]()
Whew, I thought you bought it per liter though?
Want to hide these adverts? Register an account for free!